2K Two Lakk Matt

14.58

400ml

2-komponentne lahustipõhine aerosoolvärv

 – Ohutuskaart

20000331

Kirjeldus

Tüüp: 2-komponentne lahustipõhine aerosoolvärv

Sobivus: Metall, alumiinium, galvaniseeritud metall, vask, kroom, puit, kivi, keraamika, klaas ja enamik plastmaterjale.

Pihusti: Tavaline

Värvitoon: Läbipaistev

EAN: 6412490037741

MASTON TWO teeb 2-komponentse värvi kasutamise sama lihtsaks ja kasutajasõbralikuks nagu on värvimine tavalise õhukuivava ühekomponentse värviga.
Erinevalt traditsioonilistest lahendustest on värv ja kõvendaja pakendis eelnevalt segatud, kuid pudelis surve all värv ei kõvene.
Maston TWO värv on alati valmis kasutamiseks nii mitu korda, kui see on vajalik ja säilib pudelis kasutuskõlblikuna  mitu aastat.
Värvi kuivatamine algab kohe, kui seda pihustatakse survepakendist välja. Molekulaarne ristsidumine tagab paremad omadused võrreldes tavaliste õhukuivavate värvidega. Pinna kõvadus, vastupidavus lahustitele (sh bensiin), nakkumine pinnaga, ja korrosioonikindlus on võrreldav tavapärase kahekomponentse värviga. Traditsioonilise 2-komponendilise lahenduse korral segatakse värv ja kõvendi kokku vahetult enne värvimist ning segu kasutusaeg on vahemikus mõnest minutist kuni ööpäevani.
Värv sobib peaaegu iga pinna jaoks; metall, alumiinium, galvaniseeritud metall, vask, kroom, puit, kivi, keraamika, klaas ja enamik plastmaterjale.
Seda saab ka värvida eelnevalt värvitud pindadele (Alusvärv peab aga kindlasti olema läbikuivanud. Kahtluse korral tehke enne ülevärvimist igaks juhuks proovivärvimine).

Maston TWO kõvendi ei sisalda isotsüanaati. Seega saavad toodet kasutada nii spetsialistid kui ka tavatarbijad, selle kasutamine, turustamine ja müük on lubatud piiranguteta (EL-2007/559), erinevalt enamikust traditsioonilistest 2-komponentsetest lahendustest. Maston TWO on võimas lahendus kõigile, kes soovivad kõrgekvaliteedilise viimistlusega pinda ilma komplikatsioonideta.

Lisainfo

Kaal 0.5 kg
Mõõtmed 6.5 x 6.5 x 20 cm
Maht

400ml

Pakend

6tk

Tehniline info

Sideaine: Lahustipõhine

Läikeaste (DIN 67530 60 °):

matt 0-25
satiin 35-50
läikiv 80-100

Nakkuvus: Väga hea

Kuumataluvus: 150°C

Maht: 400ml

Värvikulu: 2 m².

Kuivamisaeg: Tolmukuiv peale 20 – 30 min

Puutekuiv: peale 40 – 50 min

Ülevärvitav: peale 2 – 3 min

Läbikuiv: peale 7 ööpäeva

EU VOC – piirmäär: VOC 718 g/L

Ladustusaeg: Avamata pakend 60 kuud

Tootja andmed: Maston OY
Teollisuustie 10,
FI 02880 Veikkola,
Finland
www.maston.fi

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “2K Two Lakk Matt”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga