Privaatsuspoliitika

 

Hansavarv  OÜ e-pood (edaspidi Veebipood) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.
Veebipood jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Veebipoodi kasutama asudes, eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid kui Te sooritate näiteks ostu või tellimuse meie Veebipoes.

Veebipood võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.

Nagu paljude teiste veebilehtede puhul, salvestab Veebipood Teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsiseid” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat hansavarv.ee serveris end automaatselt identifitseerida. Soovikorral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid sellega seoses võib teatud aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega.

KUIDAS ME KASUTAME VEEBIPOES KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülal mainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib veebipood sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

Veebipood võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Veebipoele teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on Hansavärv OÜ partnerid, kelle ülesanneteks on Veebipoes müüdavate kaupade tarnimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus, makseteenuse pakkumine(Maksekeskus AS).

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

TURVALISUS

Veebipood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Siinkohal nõustute, et Hansavärv OÜ ei ole vastutav mis tahes “varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud “vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

VÄLISED LINGID

Veebipood võib kasutada linke, millede veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile suunatakse Teid meie veebilehelt edasi vastavat veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma hansavarv.ee kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades Veebipoodi nõustute meie privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie veebipoodi kasutada. Hansavärv OÜ jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

Veebipoe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv Veebipoe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-postiaadressil info(at)hansavarv.ee

 

Soovime meeldivat koostööd.